Jak obnovit odstraněnou složku?

Jak obnovit odstraněnou složku kterou jsem se snažila smazat v domnění že se tam nebude ukládat bordel.Mělo jít o složku temp která pořád existuje H:\Documents and Settings\Admi­nistrator\Local Settings\Temp­.Dostanu se jen po Administrator dál už to nejde děkují

Odpovědi
nnn1

Pokud jste tu složku smazala tak by jste ji měla najít v PC koši. Pokud existuje, a nemáte uživatelský účet správce počítače, tak požádej te toho, kdo je správcem počítače, zda by to mohl odstranit.