broula

Jak obnovit funkci přepínání kanálů na TV ovladači?

Mám televizor Thomson 32HU3253. Po návratu z dovolené jsem zjistil, že tlačítky PR + i – na dálkovém ovladači nelze přepínat kanály jako dříve, ale mohu k tomu používat jen číselná tlačítka . Přitom tlačítka PR na dálkovém ovladači fungují pro jiné funkce (například listování atd.) normálně. V čem je chyba? A jak se jí zbavit?

Odpovědi
štamgast

  1. pohýbej baterkama v ovladači nebo je vyměň
  2. vytáhni TV ze zásuvky a znovu zapoj, pak zkus, jestli to funguje
  3. někde by měla být možnost obnovit tovární nastavení, tak to zkus