Nikkol

Jak obnovím spodní lištu ve win7 ? Když jsem zapla počítač už tam nebyla.

Doplňuji:
Hmmm, tak asi bude jiný problém, ono se mi to vše asi zobrazuje na monitoru 2 (na televizi), ale tam to nejde zobrazit, takže cokoliv shodím dolů do lišty ( která tam ovšem není), tak mi uteče někam doprava a už to nemůžu najít. A bude tam asi schovaná i ta lišta.

Odpovědi
bolak

  1. Zmáčkni CTRL+SHIFT+ESC
  2. Až se objeví správce úloh, dej soubor>nová úloha
  3. Napiš explorer.exe a dej OK

Doplňuji:
Podle toho jak to popisuješ, máš dva monitory a v nastavení displeje máš zaškrtnuto DualView, to znamená že máš celou obrazovku rozdělenou do dvou monitrů, a to buď horizontálně nebo vertikálně.

Takže si najeď do nastavení a změň „dualview“ na „klon“, pak by to mělo fungovat. Na obou monitorech (monitor+televize) budeš mít stejnou obrazovku, a budeš vidět stejný obraz. (i s lištou)

mosoj

Když sjedeš myší mimo obrazovku dolů, panel se ukáže ?

Pokud ano, tak klepni na tu lištu pravým tlačítkem myši a ve vlastnostech hlavního panelu odškrtni „automaticky skrývat panel“ a potom zaškrtni „uzamknout hlavní panel“.