mardwina

jak objednat z německa povlečení playboy za výhodnou cenu než u nás popř:z jiné země.

.....objednat ze zahraničí?

Odpovědi
hanka R+

¨Normalně jak na Českych webech …mám dobré skušenosti objednavala sem si triko z Německa.. R+

lukas

Stejně jako u nás. Hodně obchodů má ovšem omezené kam výrobky posílá. Jen při platbě předem platební kartou si dávejte pozor zda jde o slušný podnik.