Karlos24

Jak obelstit tiskárnu od HP, aby nevyžadovla fyz. pžítomnost bar.tiskové kazety?

Barevnou tiskovou kazetu jsem vyhodil před půl rokem. Tenkrát byl problém s tim, že tiskárně vadilo, že je prázdná ale po jejím odstranění už šlo tisknout normálně – jenom s kazetou černobílou. A teď si tiskárna vzpoměla že jí najednou potřebuje a nepovolí další jakýkoliv tisk.Neznáte někdo nějaký fígl jak ji obelstít?

Nejlepší odpověď
mosoj

Koupit novou cartridge.
HP tiskárny neznám, ale bývá to spíš naopak.
Kazeta se nechává kvůli čipu a vypíná se hlídání hladiny inkoustu.

Zkusit několik vteřin mačkat tlačítka co jsou na tiskárně. Mohlo by to jít vypnout, jelikož HP tiskárna má trysky přímo v kazetě a žádná velká škoda nehrozí. V nejhorším se koupí nová kartridge i s tryskama.

Další odpovědi
suaeda

Jeden můj kamarád potřeboval tisknout na starší inkoustové tiskárně jen černobíle. V tiskárně byly 2 kazety (černá a barevná). Koupil jen originál novou černou náplň. Barevnou cartridge částečně naplnil injekční stříkačkou razítkovou barvou. Tím ošálil čidla, která kontrolují stav inkoustu v náplních. A mohl tisknout samozřejmě jen černobíle. Jak jsem se sám mohl přesvědčit tak mu to stále funguje jako černobílá tiskárna.

rvrablik

Fígl neznám (neuvedl jsi ani typ tiskárny). Ale mám radu: zbavit se jí a koupit levnou laserovou tiskárnu (sám jsem tak řešil potřebu občasného domácího tisku: HP1005 za 1400kč (v akci). Toner pak vyjde asi na 800kč (ročně). Pozn: Barvu jsem prostě nepotřeboval…