Pokročilý

Jak obelstit tiskárnu od HP, aby nevyžadovla fyz. pžítomnost bar.tiskové kazety?

Barevnou tiskovou kazetu jsem vyhodil před půl rokem. Tenkrát byl problém s tim, že tiskárně vadilo, že je prázdná ale po jejím odstranění už šlo tisknout normálně - jenom s kazetou černobílou. A teď si tiskárna vzpoměla že jí najednou potřebuje a nepovolí další jakýkoliv tisk.Neznáte někdo nějaký fígl jak ji obelstít?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Koupit novou cartridge.
HP tiskárny neznám, ale bývá to spíš naopak.
Kazeta se nechává kvůli čipu a vypíná se hlídání hladiny inkoustu.

Zkusit několik vteřin mačkat tlačítka co jsou na tiskárně. Mohlo by to jít vypnout, jelikož HP tiskárna má trysky přímo v kazetě a žádná velká škoda nehrozí. V nejhorším se koupí nová kartridge i s tryskama.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jeden můj kamarád potřeboval tisknout na starší inkoustové tiskárně jen černobíle. V tiskárně byly 2 kazety (černá a barevná). Koupil jen originál novou černou náplň. Barevnou cartridge částečně naplnil injekční stříkačkou razítkovou barvou. Tím ošálil čidla, která kontrolují stav inkoustu v náplních. A mohl tisknout samozřejmě jen černobíle. Jak jsem se sám mohl přesvědčit tak mu to stále funguje jako černobílá tiskárna.

Fígl neznám (neuvedl jsi ani typ tiskárny). Ale mám radu: zbavit se jí a koupit levnou laserovou tiskárnu (sám jsem tak řešil potřebu občasného domácího tisku: HP1005 za 1400kč (v akci). Toner pak vyjde asi na 800kč (ročně). Pozn: Barvu jsem prostě nepotřeboval...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.