Avatar uživatele
Karlos24

Jak obelstit tiskárnu od HP, aby nevyžadovla fyz. pžítomnost bar.tiskové kazety?

Barevnou tiskovou kazetu jsem vyhodil před půl rokem. Tenkrát byl problém s tim, že tiskárně vadilo, že je prázdná ale po jejím odstranění už šlo tisknout normálně – jenom s kazetou černobílou. A teď si tiskárna vzpoměla že jí najednou potřebuje a nepovolí další jakýkoliv tisk.Neznáte někdo nějaký fígl jak ji obelstít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Syd, Bublinnka, suaeda, Pecudka, HDMI před 4614 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Koupit novou cartridge.
HP tiskárny neznám, ale bývá to spíš naopak.
Kazeta se nechává kvůli čipu a vypíná se hlídání hladiny inkoustu.

Zkusit několik vteřin mačkat tlačítka co jsou na tiskárně. Mohlo by to jít vypnout, jelikož HP tiskárna má trysky přímo v kazetě a žádná velká škoda nehrozí. V nejhorším se koupí nová kartridge i s tryskama.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Jeden můj kamarád potřeboval tisknout na starší inkoustové tiskárně jen černobíle. V tiskárně byly 2 kazety (černá a barevná). Koupil jen originál novou černou náplň. Barevnou cartridge částečně naplnil injekční stříkačkou razítkovou barvou. Tím ošálil čidla, která kontrolují stav inkoustu v náplních. A mohl tisknout samozřejmě jen černobíle. Jak jsem se sám mohl přesvědčit tak mu to stále funguje jako černobílá tiskárna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rvrablik

Fígl neznám (neuvedl jsi ani typ tiskárny). Ale mám radu: zbavit se jí a koupit levnou laserovou tiskárnu (sám jsem tak řešil potřebu občasného domácího tisku: HP1005 za 1400kč (v akci). Toner pak vyjde asi na 800kč (ročně). Pozn: Barvu jsem prostě nepotřeboval…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet