Jak obejít ban na zpovědnici?

Nevíte jak obejít ban na zpovědnici?? Zkoušela jsem anonymizer ale nějak to nejde. dík za rady:-)

Nejlepší odpověď
baghira

jeden z anonymizérů,který mi na zpovědnici fungoval, je katedrala.cz

Michal samozřejmě straší, policie z toho nekouká, ta má jiné starosti :DD

Další odpovědi
RomanP

Ban se většinou dává za hrubé porušení pravidel. Doporučuji ti zajít si k pravé zpovědi a začít pracovat na slušném chování na internetu

kablik

Po deseti letech hraní si s PC slyším poprvé výrazy BAN a ZPOVEDNICE, co to je, můžete to někdo rozvést? Člověk se musí stále učit, žejo? díky…

Michal Kole

Nejjednodušší si zajít na počítač kamaráda, který má jiného poskytovatele internetu než ty.

Byla ti bloklá IP adresa nebo jenom uživatelský účet ?

Pokud admin zjistí, že obcházíš blok, může na tebe podat i trestní oznámení na policii.