Velbloud

Jak obarvit polovinu čepice jednou barvou, aby byl přechod ostrý?

Chtěl bych obarvit pokrývku hlavy obyčejného textilu černou barvou, ale jen část a tak, aby byl přechod ostrý. Hádám, že ideální by byl nějaký sprej, aby nedošlo k rozpití barvy?

Odpovědi
Alesh

Jakou čepici, kšiltovku? Vzal bych malířskou pásku, tím bych i přelepil a stříknul to sprejem.

Zdroj: https://eshop­.mpl.cz/getat­tachment/Produk­ty/INTERIER/Le­pici-pasky/Papirova-paska-48-mm/4853304805­0_0_Paska-papirova-48-mm-50-m-Ciret.jpg

Lamalam

Co třeba jednu polovinu před barvením navoskovat?