dedeg

Jak obalit sýr,aby nevytekl,poraďte.

Říká se,dát ho na chvíli do mrazáku.Já ho tam měl dva dny,2× jsem ho obalil,dal na rozpálený olej,ale stejně mírně vytekl.Máte na to někdo nějaký fígl?Díky za rady.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu. Určitě najdete radu.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=aby+s%C3%BDr+­nevytekl&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
iceT

Sýr se do mrazáku dává na chvíli už obalený,je dobré a vhodné sýr obalit i dvakrát,ale pokud si chceš ušetřit práci,tak zkus tohle:

http://www.pro­zeny.cz/profi­ly/Mrowiecova@sez­nam-cz/recept/7838-smazeny-syr-na-plech

hanulka11

Musíš koupit 30% sýr jiný ti vyteče ,protože je moc tučný
obalím sýr 2× a pak ho vložím na 1 h do mrazáku a potom hned
smažím a nevyteče mám to vyzkoušeno nejednou.

terry

V mrazáku jsi ho měl už obalený?
Nesmažil jsi moc dlouho?

Maussy

Já ho vždy několikrát obalím v trojobalu a pak hodně rozpálím pánev (fritovací hrnec) a pak se nerozteče.

baghira

Kromě uvedených rad dávej hodně oleje. Tak, aby se po vložení do pánve zasmažily i boky, a pak sýr nemá kam utéct. Nebo použij friťák.