skorcovaz

Jak nouzově zavřít elektricky ovládané okénko na autě?

Dobrý večer, celé odpoledne nemůžu zavřít pravé okénko na utě (možná je tam nějaký zkrat), ale nemůžu ho nechat přes noc otevřené.. Google mi neporadil a hlídaná parkoviště sjou plná, poradíte? Předem děkuji!

Nejlepší odpověď
Hlada

Vynecháme-li spálenou pojistku, což jste už nejspíš zkontroloval, může být špatný kontakt v konektoru na sloupku. Jestli sklo kouká, zkuste ho povytáhnout a současně bouchat do dveří. Zoxidovanný kontakt by se mohl nouzově chytit. Jinak budete muset sundat čalounění a motorkem točit ručně.

Další odpovědi
venkovan

V noci a o půlnoci dobrý žert od auta. Pokud nepomůže nic jako je několikrát po sobě přepínat spínač, zkusit co dělají i jiná okna, tak to vidím na vyndání věcí z auta, pokud možnoo páku na volant a okno zalepit aby tam nepršelo. Kdyby doma byla nějaká deska jako sololit, tak uříznout tvar okénka a zasunout do drážky pro okno
nebo spacák.
Osobně bych volil spacák – ale nejsem žena.

olda12

zkus zmáčknou tlačítko a povitáhnout je