Heřman

Jak nosit všude sebou programy které nejdou naistalovat v jiných počítačích.

Já chodím do knihovny a v pc nejdou nainstalovat programy bez svolení administrátora tak se ptám jak můžu používat programy které já poteřuji všude kde je jiný pc než ten můj.

Nejlepší odpověď
www

Stačí mít flash a potřebné programy v portable verzi uložit tam.
Praxe
Doplňuji:
Děda Louda, děkuji za upřesnění 😉.

Další odpovědi
Pájo

Měl by to vyřešit externí HDD připojený přes USB kabel.

Děda Louda

K tomu slouží přenosné verze programů (portable), jež není třeba instalovat, takže je můžeš používat i na počítačích, kde nemáš příslušná oprávnění k instalaci. Navíc v hostitelském počítači nezanechávají stopy použití.
Na flashku si stáhni potřebné portable verze programů a můžeš je mít vždy po ruce k použití.