Bronzový

Jak "normálně" nakupovat se svým partnerem?

Trochu mě trápí taková blbůstka... Vždy, když jdeme s přítelem do krámu a zeptá se mě, co chci k večeři nebo podobně, nedokážu mu odpovědět. Když řeknu, že nevím nebo že mi to je jedno, tak samozřejmě není moc nadšený. Zkrátka si nedokážu něco naporoučet a házet mu to do košíku, jak jsou asi některé ženské zvyklé... Přijdu si trapně a nevím, co s tím mám dělat. Co byste mi poradili?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stačí říci : "Nechám to na Tobě miláčku, Ty vybereš jistě dobrého. Věřím Ti" ! :-)

Další odpovědi:

Je to jednoduché - ptá se tě, protože ti chce udělat radost (ne tím dotazem, ale tím jídlem ;-)), dává ti možnost výběru.
Pokud si vyb(í)rat nechceš, řekni mu to - ale pak nesmíš ´brblat´, když vybere on...
;-)

po dvaceti letech soužití, dostává sepsaný seznam, co si přihodí do košíku k tomu, je pouze na něm :-)
Doplňuji:
osobně nakupování jídla nesnáším, protože mám jak ty, po vstupu do obchodu, vše z hlavy vymeteno, je to nejsnadnější možnost pro oba :-)

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

tak si to behem dne v hlave " predpripravte " ..
reknete si sama sobe co by jste si dala k te veceri, kdyby jste byla sama a podle toho s nim i nakupujte ..
urcite je obcas i dobre ukazat, ze vite co chcete ..
nemusite preci vypadat " nenazrane " .. :) , ale opravdu nakoupit jen to, co potrebujete .. ( jako by jste nakupovala za sve ) :)
-iv-

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.