Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jak „normálně“ nakupovat se svým partnerem?

Trochu mě trápí taková blbůstka… Vždy, když jdeme s přítelem do krámu a zeptá se mě, co chci k večeři nebo podobně, nedokážu mu odpovědět. Když řeknu, že nevím nebo že mi to je jedno, tak samozřejmě není moc nadšený. Zkrátka si nedokážu něco naporoučet a házet mu to do košíku, jak jsou asi některé ženské zvyklé… Přijdu si trapně a nevím, co s tím mám dělat. Co byste mi poradili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, gagaga, marci1 před 3713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Stačí říci : „Nechám to na Tobě miláčku, Ty vybereš jistě dobrého. Věřím Ti“ ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to jednoduché – ptá se tě, protože ti chce udělat radost (ne tím dotazem, ale tím jídlem 😉, dává ti možnost výběru.
Pokud si vyb(í)rat nechceš, řekni mu to – ale pak nesmíš ´brblat´, když vybere on…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Eva 38

po dvaceti letech soužití, dostává sepsaný seznam, co si přihodí do košíku k tomu, je pouze na něm 🙂
Doplňuji:
osobně nakupování jídla nesnáším, protože mám jak ty, po vstupu do obchodu, vše z hlavy vymeteno, je to nejsnadnější možnost pro oba 🙂

Upravil/a: Eva 38

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

tak si to behem dne v hlave " predpripravte " ..
reknete si sama sobe co by jste si dala k te veceri, kdyby jste byla sama a podle toho s nim i nakupujte ..
urcite je obcas i dobre ukazat, ze vite co chcete ..
nemusite preci vypadat " nenazrane " .. :) , ale opravdu nakoupit jen to, co potrebujete .. ( jako by jste nakupovala za sve ) :)

  • iv-

před 3713 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek