RyuzakiKate

Jak „normálně“ nakupovat se svým partnerem?

Trochu mě trápí taková blbůstka… Vždy, když jdeme s přítelem do krámu a zeptá se mě, co chci k večeři nebo podobně, nedokážu mu odpovědět. Když řeknu, že nevím nebo že mi to je jedno, tak samozřejmě není moc nadšený. Zkrátka si nedokážu něco naporoučet a házet mu to do košíku, jak jsou asi některé ženské zvyklé… Přijdu si trapně a nevím, co s tím mám dělat. Co byste mi poradili?

Nejlepší odpověď
marci1

Stačí říci : „Nechám to na Tobě miláčku, Ty vybereš jistě dobrého. Věřím Ti“ ! 🙂

Další odpovědi
anonym

Je to jednoduché – ptá se tě, protože ti chce udělat radost (ne tím dotazem, ale tím jídlem 😉, dává ti možnost výběru.
Pokud si vyb(í)rat nechceš, řekni mu to – ale pak nesmíš ´brblat´, když vybere on…
😉

Eva 38

po dvaceti letech soužití, dostává sepsaný seznam, co si přihodí do košíku k tomu, je pouze na něm 🙂
Doplňuji:
osobně nakupování jídla nesnáším, protože mám jak ty, po vstupu do obchodu, vše z hlavy vymeteno, je to nejsnadnější možnost pro oba 🙂

gagaga

tak si to behem dne v hlave " predpripravte " ..
reknete si sama sobe co by jste si dala k te veceri, kdyby jste byla sama a podle toho s nim i nakupujte ..
urcite je obcas i dobre ukazat, ze vite co chcete ..
nemusite preci vypadat " nenazrane " .. :) , ale opravdu nakoupit jen to, co potrebujete .. ( jako by jste nakupovala za sve ) :)

  • iv-