jonar

Jak no toto líčení očí?

Prosím potřebovala bych pomoct co si myslíte, že budete potřebovat k tomuto líčení? Byla bych moc ráda kdy jste sdělili váš názor http://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=36­0818403987189&set=a­.236326226436408­.55051.23632263643­6767&type=1&the­ater :)

Nejlepší odpověď
pusinka50

Řasenku, černé oční linky na horní víčka a černou tužku na oči, kterou jsou oči podbarvené

Další odpovědi
terry

Co, prosím, řešíš?
Řasenku a konturovací tužku. Hnědá nebo černá.
Když pominu, podkladový krém, korektor, make-up a pudr. Pak také mít upravené obočí a nanést trochu tvářenky a rtěnky.

DeLanne

Každému člověku sluší jiné líčení, takže se nerozhoduj podle fotek. Jinak na to zdřejmě použila make-up, pokud hodláš koupit radši investuj do kvalitního a několikrát si prověř jestli je v tvém odstínu pleti, kdyžtak sebou vem kamarádku nebo se zeptej prodavačky (v případě lepšího krámu, ne dm nebo rossmann…tam tomu nerozumí), řasenku a tužku jen lenchce zdřejmě ze vnějšku oka. Dále nevím jak vypadala její plet před tím, takžře nevím jestli použila podkladový krém či nějaké korektory…
Nevím jakou máš plet, takže pokud hodláš používat make-up a předtím si ho nepoužívala kup si i peeling a tím si nedřív odstran suchou kůži…

Moniška

Vodi vzdornou řasenku a nějakou tmavší barvu a neuškodí trošku světle modré jo a samozřejmě tužku na oči.