Jak neprovokovat a držet se u země?

Nejlepší odpověď
venkovan

Lepší provokovat a snažit se řešit věci, než být mlčící většinou která je pohodlná a věci maximálně řeší někde v koutku tím, že si jen společně zanadávají.
Faktem ale je, že to odneseš na zdraví, na oblíbenosti u lidí a až se věci změní, smetanu shrábnou ti, co umí rychle přehodit kabáty.

Další odpovědi
anonym

Není třeba držet se u země, ale jde to bez provokace. Říká se tomu asertivita. Ty zřejmě používáš nasertivitu.

M.

Jednoduše se ovládat.

anonym

M. někdy se ovládám a i přesto jsem silně nepříjemný a tlačím na některé věci, aby byly v souladu.

mosoj

Jen tlač. Tlačit je zdraví prospěšné. Já to dělám též.