adelakum

Jak neotěhotnět, když praskne kondom?

dnes se mi stalo že nám praskl kondom a přítel se udělal..nechápu jak je možné, že to necítil. Nechci brát pilulku po. raději bych nějaké babské rady které vám pomohi nebo jste o nich jen slyšeli..doufám že tohle někoro neurazí nedivila bych se při vyvolání potratu, ale oplodnění trvá několik dní co jsem četla :)

Nejlepší odpověď
abiola

Doporučil bych Vám pouze postkoitální antikoncepci Postinor či Escapelle dostupnou v každé lékářně zhruba od 400kč do 600Kč. Žádné babské rady, pokud došlo k oplození vajíčka, či něco podobného, neexistují.

Další odpovědi
TynaTyna

Taky se mi to stalo. Bohužel, když jsem byla se svým klukem na chalupě.
Volala jsem kámošce a ta mi poradila EllaOne s tím, že na to mám, až 120
hodin. Tak jsem si ještě užila super víkend 😛