jinsun

Jak nenápadně oslovit holku?

Ahoj, na střední škole se mi líbí jedna holka a rád bych jich oslovil. Ale nechci za ní jít a říct „ahoj“. Chtěl bych se s ní seznámit tak aby to vypadalo jako náhoda, že jsme se potkali. Např. omylem do ní vrazit – ale to je moc blbý, myslím něco podobného. Vím že tohle by si měl každý chlap vyřešit sám, ale nevím. Díky :)

Nejlepší odpověď
KerrKnock

žádnýho dohazovače! Holka by si akorát myslela, že jsi srab. Jdi za ní a zeptej se jí třeba „Ahoj, hele neviděli jsme se minulý pátek na koncertě kabátů?“ samozřejmě ti řekne, že ne. Pak se jí můžeš zeptat, co vlastně poslouchá. A nějak navázat kontakt:) Je úplně jedno, jak začneš. Hlavně prosimtě žádného dohazovače nebo komunikace přes internet, to by mě naprosto odradilo.

Další odpovědi
Sarrow

Sežeň si radši dohazovače :)

Kelt

Proč by Ti mělo připadat pozdravení divné. Třeba jdi k ní až tam bude více lidí , ty se tam s nimi bav a nenápadně začni mluvit s tou holkou. Tak využiješ náhodu. Využij příležitosti, kde bude ona a pak záleží na tobě a na situaci.

jinsun

KerrKnock díky :)