Weroniq

jak někteří lidé dokáží stát v MHD bez držení?

občas mě lidi natlačí někam, kde není žádné madlo nebo čeho se chytit a je mi opravdu trapné padat na všechny okolo :) a překvapuje mě, jak někteří udrží balanc a vůbec se během jízdy ničeho nedrží, chci se to taky naučit

Nejlepší odpověď
ten který je

Musí se balancovat celým tělem.:-)
Tak zítra v metru.;-)

Další odpovědi
Rocker

To není problém,stačí vyrovnávat rovnováhu.Se synem v MHD zkoušíme kdo to dýl vydrží:-)

venkovan

Dívka a neví koho se v MHD přidržet?
Jinak trochu širší postoj (ne chodidla u sebe, ale asi tak pod rameny),špičky trochu do stran (trochu) a vyrovnávat a vyrovnávat.
Doporučuji předem prostudovat návod který napsali M.Šimek a J. Grosmann.

Děda Louda

Musíš si vyhlédnout dostatečně nabié spoje, kde je takový nával, že není kam padat.

bolak

Hlavně se musíš postavit né ve směru ani v protisměru jízdy ale bokem, pak už je to vcelku hračka.

Tady potrénuj > http://www.lou­pak.cz/hry/pos­trehovky/310-iritgameGC%22