kubik!

Jak někoho může napadnout psát háček na x?

Nejlepší odpověď
anonym

Důvodem je, „aby ani jedno voko nezůstalo Šlitr“*)…
;-D
___
*) dovolil jsem si citovat klasika
___
Víš, co je to ´hravý šprým´?
Je fajn, že všichni nejsou zkostnatělými suchary…
😉

Doplňuji:
Dochy – já občas chodím po šodech na šůzi – a spolujdoucí si ani nevšimnou…
😁

Další odpovědi
Funna

a musím mít jakou klávesnici, aby se mi to podařilo???
v „tvém“ případě to spíš byl nějaký překlep…to mě spíš pobaví, když někdo napíše slovo s chybami ve stylu viňiťi…a že už jsem jich viděla .-))

iceT

Jednoduše-stejně jako z ksichtu udělat xicht a milión dalších prohřešků proti normálnímu psanému projevu

Dochy

A jak jinak mám napsat slovo Ẋandy (šle)??
Doplňuji:
Tak se tu snažímo vtípek a při procházení dalších příspěvků jsem zjistil, že šlo vážně o ty šle ☹

talka

Třeba chtěl dotyčný pisatel zkrátit např.: i kšandy-xˇandy ..
Doplňuji:
Teprve jsem zjistila, že už toto tady bylo – omlouvám se.

Fienir

No, ve slovech xˇilt [kšilt] nebo xˇandy[kšandy] se x s háčkem vyskytuje

Agneta

A koho to vlastně napadlo? To mně by teda nenapadlo…:DDD

PetrXY

Dnes je možné všechno.....

anonym

on takový ůřad má taky něco do sebe, taky o106 i z5