Lgee

Jak někdo dokáže kapesní krádež?

Vím že to policie neřeší ale celkem bylo objasněno 5% případů, prijde mi to i tak strašně moc velká objasněnost u tohoto typu krádeže…

Odpovědi
Lamalam

Pokud lumpa nechytí přímo s rukou v cizí kapse, tak se to asi dokazuje dost špatně.

dubraro

Sem-tam se podaří kapsáře chytit, zpravidla tak, že jej chytí sám okradený a zavolá policii. Pak se mu přišije řada dalších případů. Nemusí být přímo chycen s rukou v cizí kapse, mohou najít kradené zboží u něj doma.