Jak nejvíc relaxujete?

Já asi o samotěu pc. Co vy?
Doplňuji:
nadpis by tedy měl být spíš ,,při čem nejvíc relaxujete" 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Co je „nejvíc“???
😉
Nejlépe relaxuju o samotě v přírodě…
Třeba si jen tak lehnout na záda do sněhové návěje na vrchoku kopca a čučet na hvězdy… To je paráda…
😉

Další odpovědi
Mirdas

Záleží na příležitosti a nálady.
Takže se velice dobře cítím v přírodě, při sportu, poslechu hudby, při čtení knihy, s přáteli, s rodinou … .

Drap

Jednoznačně v lese. Ideální je dlouhodobý pobyt.

Emefej

Jak kdy, někdy sedím na zahradě a koukám na řeku, jdu s foťákem do lesa. jdu do hospody, čučím na bednu, poslouchám desky.

anonym

Já u pc ,pivko,cígo.Pak sebou fláknu na gauč a je mi fajn.
Doplňuji:
Ještě doplním,mám rád relax u dobrý hudby ,nebo na bigbítě a nebo s bandou keltů na nějaký akci.

quentos

u muziky, na procházce, u scrabblu…

tatanka

I když pracuji dlouhé roky jako kuchař,nejlépe relaxuji prací na zahradě,ale nejlepe bez rodiny tudíž bez časového rozvrhu, volání oběd, večeře, káva, kde jseš, co děláš atd.Jinak toulky po horách a opět nejraději přes den sám-

zjentek

já asi o samotě u sexu ..u pc nejseš o samotě, na to bacha ;o
Doplňuji:
..pak sebou fláknu na gauč a je po relaxu ;o

anonym

S vnoučaty, pokec při pivě, spánkem, jídlem…

marci1

V lese při pozorování srnek, veverek, zajíců. Taky při čtení knih a posloucháním rozhlasových her, nebo čtení na pokračování. U rádia si mohu představovat co chci. 🙂

Terézina

Sama.. zalezlá v pokoji a při hudbě :)

Rocker

Venku na kole a při procházkách se psy.Když je ošklivo,lepím modýlky nebo si pustím nějakej dobrej film.