postcd

Jak nejrychleji zkrátit pánský sestřih dlouhý asi 4 cm na 2 cm délky v domácích podmínkách?

sestříhání nůžkami je pomalé a strojek co mám musím přejet mnohokrát než se to zkrátí na požadovanou délku, mám špatný strojek?

Nejlepší odpověď
klumprt

Přilákat si domů vyučenou kadeřnici i s profi vybavením. 🙂

Další odpovědi
redy

Strojek je třeba nařídit, na danou dýlku.
Jestli ti to nejde zaběhni k holiči, před tím, ale vyhoď ten strojek, hm 🙂

Drap

Nůžkami to jde poměrně rychle. Ten kdo to umí, zkrátí přes hřeben snad dřív než strojkem

ptáč

Je to špatný stříhací strojek. Od doby, co mě kadeřnice silou zatlačila stříhací čepelí do krku, do kadeřnictví nechodím. To je několik roků. Takže je to strojkem, protože to znám.

Zdroj: http://www.ba­zos.cz/search­.php?hledat=zas­t%C5%99ihova%C4%8D+vla­su&rubriky=www&hlo­kalita=&humkre­is=25&cenaod=&ce­nado=&kitx=ano

ReHu

Ne, strojek špatný není.
Je to hlavou.
Některé záležitosti prostě chvíli trvají.

postcd

>Ten kdo to umí, zkrátí přes hřeben snad dřív než strojkem
zde je odpovídající video:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=KoAWKb6O­AQE
(má asi kadeřnické nůžky)