jakho

Jak nejrychleji získat občanství jakéhokoliv státu ???

Jak nejrychleji získat občanství jakého koliv státu ???

Nejlepší odpověď
kapka

Narozením? 🙂

Další odpovědi
pondělí

USA,každoročně pořádá slosování,kdy se několik tisíc lidí s celého světa stane občany USA,během několika minut,slosování bude i letos,informujte se na velvyslanectví,mož­ná to stihnete

PostApMan

V zákonech jiných zemí se moc nevyznám, ale pokud vím tak můžete zažádat o občanství snad v každé zemi v EU, v USA v tom snad furt hraje roli výzum.

Ale co si tak pamatuji z různých filmů, nejrychlejší cesta byla vždycky svatba.

Třeba se něco dočtete zde :
www.migraceon­line.cz

Zdroj: www.migraceon­line.cz