baruuuš

Jak nejrychleji zhubnout ? Prosim poraďte co nejdřív

Nejlepší odpověď
Drap

Změnit jídelníček. Pravidelně jíst, nejlépe 5× za den a hlavně se hýbat. Jiná rozumná cesta neni

Další odpovědi
Molva

Amputace končetiny? 😉
Doplňuji:
Ale ber to s humorem, je to jen vtip!pověď…

Awer

Jediný způsob, kterým zhubne 100 % (nebo 99,99 %) lidí je půst. Což je ovšem nekomfortní a pouze krátkodobé řešení, byť dobře připravený půst může být celkově prospěšný.

Rady typu „změnit jídelníček“ jsou fajn, ovšem pouze pro toho, kdo hubnout nepotřebuje. V dietologii totiž neexistuje skutečný konsensus ohledně toho JAK hubnout stravou, respektive jak cokoli řešit stravou. Člověku tak v podstatě nezbývá než si trochu počíst, popřípadě promluvit s různými lidmi a opatrně vyzkoušet, co na něj a jeho metabolismus funguje.

Určitě existuje i spousta léků a „léků“ pro rychlejší spalování kalorií etc., ale asi není potřeba říkat, že je u nich potřeba třikrát měřit, protože je to obrovsky přerostlý byznys. Sportovat je bezpečnější a levnější alternativa…

marci1

Otázku lze položit jen jednou. Předešlé : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20nej­rychleji%20zhub­nout

verka

Najdi si stránky Stob, je to, jak tady bylo řečeno, o změně jídelníčku. Jsou tam recepty a je to hubnutí na trvalo. Tam ti vysvětlí i jak je to s půstem a co ti způsobí.

Vojtěch

K tomu pohybu jak radí Drap by bylo prima přidat se k nějaké skupince lidí, která pravidelně sportuje. Člověku se kolikrát nikam nechce, natož když je sám, s aktivními kamarády se přemůže snáze.

Broukk

Podle mého názoru je leší zhubnout trvale, než co nejrychleji, a toho jsem se držela i já. Kamarádka z práce mi doporučila výživového poradce v Brně (nutrizone.cz). Na každého člověka hledí individuálně a pomůže ti sestavit jídelníček, podle tvého přechozího seznamu co jíš během týdne, jak moc se hýbeš a podobně. Zkus to, můžu jen doporučit ;)