postar

Jak nejrychleji zhubnout na břiše a která dieta je nejlepší?

Napište mi prosím vaše tipy jak zhubnout co nejrychleji na břiše a jakou dietu doporučujete! Díky!

Nejlepší odpověď
petushqa

Zhubnutí v oblasti břicha je velmi náročné. Je to dlouhodobý proces, který začíná změnou životosprávy a pravidelným cvičením. Pokud tě tato problematika zajímá, určitě navštiv web http://www.di­etyahubnuti.cz

Další odpovědi
Nerevarin

Omezit sladké a tučné a jíst pravidelně a necpat se večer. Místo velkých porcí jídla v delších prodlevách je lepší jíst v menších dávkách a častěji, protože tělo tak méně ukládá zásoby tuku. Chce to běhat. Pro spalování tuku se doporučuje běhat alespoň tak půl hodiny. Pravidelné a klidné tempo, žádný sprint. Před běháním dvě hodiny nejíst a po běhání tak hodinu.
Doplňuji:
Před během se pořádně protáhnout a s během to nepřehánět. Stačí tak dvakrát týdně. Po nějakém čase klidně i víc, ale já bych to nehrotil.

Lamalam

Bez cvičení žádná dieta nepomůže.

ursula1982

Přesně tak, zdravá strava je základem zdravého hubnutí, sama jsem zhubla více než 30 kg jen změnou životosprávy. Já jsem chvíli držela Atkinsovu dietu http://jakzhub­noutrychle.wor­dpress.com/2012/08­/31/atkinsova-dieta-a-jeji-nevyhody/ ale nebylo mi z ní dobře.