Pája

jak nejrychleji zhubnout???

mám sice bmi index v pořádku (normální)ale už sem na hraně. tak bych chtěla vědět jak zhubnout jak kila tak centimetry (boky, stehna, hýždě) nějaká výživa nebo cvičení. děkuju

Nejlepší odpověď
Janča

Mě vždy pomohlo jen jedno-hodně se omezovat v jídle. Žádné přecpávání, poslední jídlo cca v 17 hod, zkrátka takové ty obecné rady. No a v neposlední řadě občas sáhnu po práškách (Lindaxa, Adipex ap.). Mají bohužel vedlejší účinky, Lindaxa např. nadýmání, sucho v ústech, někdy i nevolnost. Ale výsledek se dostaví 100% vždy-cca 3 kg za týden. Pak už stačí váhu „jen“ udržet. Hodně štěstí!

Další odpovědi
anonym

v žádným případě se neomezovat ve stravě.. jenom začít jíst pravidelně, zdravě.. nepít sladký sračky apod.. kromě džusů třeba..
začít hodně sportovat.. to má největší vliv..

Janča píše, že poslední jídlo v 17h.. to je úplná kravina.. nevim kde to kdy slyšela.. možná z drívějších rad.. Jíst se nesmí dvě hodiny před spánkem.. Nemůže to být daný určitým časem, protože každej má jinej průběh dne.
Nepomáhá hladovět!! POtom to okamžite naberete zpátky..

danek

podle toho, jak člověk žije. doporučil bych nepít přecukrované limonády, a pohyb. aby to nebylo kruté tak jen třeba místo výtahu po schodech, zajít si o víkendu na nějaký výšlap, a nejíst smažené věci. také pít hodně vody, protože celkově pomáhá pročistovat organismus a tak kila zmizí.

elinkabublinka

Zkuste www.ekalkulacka.cz

Zdroj: www.ekalkulacka.cz

alenka901

doporučuji jíst 5× denně v malých porcích a hlavně hodně pít čistou vodu nebo čaje

Lady

Přestaň prostě hodně žrát Emmma ..:D