Kric.ouwner

Jak nejrychleji sundal lak z auta.

Zdravim mám starší octavku a chci si jí přemalovat ale než by to celí přebrousil tak bych se zbláznil , tak se chci zeptat není možné auto třeba postříkat nějákou kyselinou že by to prostě rozežralo tu barvu na plech je to asi hloupost ale stejnak mě to zajímá jestli něco takového existuje..

Nejlepší odpověď
Toruk

Existují odstraňovače starých nátěrů, česká verze: Laktosan, k dostání v prodejnách barvy-laky a hoby. Odstraňuje především syntetické barvy. Jestli je autolak odlišný, nevím.