Pokročilý

Jak nejlípe koupit auto ze zahraničí?

Zdravím,chtěl bych se zeptat,jestli už někdo má zkušenosti s kupováním auta z Německa.CHtěl bych vědět co všechno je potřeba udělat apod.Jak si můžu změnit SPZ na CZ nebo jestli můžu jezdit na německých SPZ a jezdit na STK zde do CZ.Díval jsem se na www.mobile.de a odtamať bych si chtěl vybrat.Proto potřebuju vědět co všechno vzít s sebou.Poraďte.Děkuji

Odpovědi:

Zlatý

Sama bych se do toho nepouštěla.
Ale co jezdím s autem do servisu, vím, že už pro několik zákazníků auto přivezli. Už mají své kontakty a auta by také mohla být ve slušném stavu.

tady si to pročti http://www.ojeteauto.cz/… a koukni na jejich další články, dozvíš se tam tam další info, co by se ti mohlo hodit.

Taky bych do toho sám nešel, jeden Brněnský autosalon dováží všechny auta ze zrahraničí, myslím že by si se mohl mrknout. Jmenuje se Auto-story

Ahoj, to samé sem řešil před rokem a nakonec jsem se na to vyprdnul a nechal si to udělat od profíků. Jak už tu někdo psal auto-story z Brna mi pomohli vybrat vw, které se i líbilo. Dovezli, předvedli, vzali mě na testovací jízdu a ještě mi zařídili úvěr u home credit - za ten rok auto úplně v pohodě, takže vřele doporučím si to ulehčit a nechat na profíky.

Diskuze k otázce

vronk

tak co, už víš jak vše vyřídit?

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.