sofie

jak nejlíp dáte najevo svému protějšku lásku?

palečky dodám zítra,dnes už nemůžu

Nejlepší odpověď
BEAES

Pokud jste dobrý řečník, mohou vám být nápomocni například zamilované básničky. nebo zamilované obrázky, které hravě použijete při virtuální komunikaci. Můžete tak ze sebe shodit trochu stresu, neboť jak jistě víte, virtuální komunikace je mnohem lehčí, než osobní – dnes je navíc tato virtuální komunikace zcela v pořádku.

Možností je samozřejmě více – můžete udělat radost květinami, CD s oblíbenými interprety, nebo nafotografovat či nakreslit nakreslit hezký obrázek s tématikou “láska”.

Vyznání lásky není nic, co by nás mělo ubírat k panice či šílenství. Pokud se nám někdo líbí, neměli bychom čekat a váhat – seznámení je často velice zábavné, a rychle poznáte, jak si vzájemně padnete do oka. Budete-li tedy vyznávat lásku té pravé, věřte, že to bude opravdu jednoduché.

Další odpovědi
mojitek

Sofie,to je u kazdeho individualni.Ale nic nezkazite kdyz budete partnerovi oporou v dobrem i ve zlem.Kdyz budete partnera milovat uprimne tak on to pozna-a to je to nej co mu muzete dat.Ostatni je uz podruzne
Doplňuji:
Gabe : tak takhle bych dopadnout opravdu nechtel..

dudu

Alespoň na jeden den jí půjčit zlatou kreditní kartu.

venkovan

Činy a férovým jednáním, ale ne podřízeností. Slova určitě potěší, ale mnohdy jsou falešná.
Co lásku ale ničí, tak hlášky typu tys mi nepřinesl kytku, nebo něco jiného, už mne nemáš rád.
Vše ale záleží na povaze těch dvou lidí. Pokud ale se jedná o první dání svému protěšku milého vztahu k němu, asi bych dneska na to šel rovnou i za cenu chvíle trapnosti s tím, že v případě negativní odpovědi od protějška mu nabídnete daál přátelství. My kluci jsme někdy natvrdlí, jindy zas moc namyšlení. A ti natrvdlí jsou někdy především nesmělí – nevří, ž ta atraktivní dívka z jejich okolí má o ně větší zájem naž jenom přátelství.
Láska se v průběhu let soužití mění. Z počátku je to erupce a potom se to mění v tok lávy. Možná, že se někomu zdá, že tím vlastně chladne, ale ten proud lávy tam zůstává věčnost

Zdroj: život

Gabe

Pokud je protějšek žena kup jí zlato.Za to udělá nemožné.Pokud je to chlap,dobře mu uvař a posad ho před televizi a nabídni mu pivo.