gnosis

Jak nejlevneji z Londyna do Amsterdamu, a naopak? Ma VB nebo Ned nejakou levnou mezistatni dopravu jako u nas Student?

pres prazdniny, zhruba 5 lidi. ma nekdo zkusenost?

Nejlepší odpověď
turistika.cz

Dobrý den, cestu doporučujeme stopem, případně autobusem. S hostelovou kartou máte slevu 10% na cestu a pak další slevy ve VB i Nizozemí na ubytování, dopravu a vstupy do muzeií atd … Karta stojí 200,– Kč a už na jedné cestě se vám zaplatí a ušetří. V čr můžete slevu čerpat na vstupy do památek a to až ve výši 30%

Zdroj: www.turistika­.cz/texty/Hos­telova-karta-slevy-na-ubytovani-a-sluzby