HOMER

Jak nejlevněji volat (případně sms) na jedno číslo?

S přítelkyní momentálně využíváme volání na jedno číslo „zdarma“ od O2 za 50 kč týdně (tento tzv. balíček se nám každý týden obnovuje po odečtení 50kč z kreditu).. Je to stále celkem dost peněz a třeba by se našlo něco levnějšího. Věděl by někdo prosím? Ideálně taktéž volání na jediné číslo zdarma, za méně a třeba s měsíční obnovou, ale není podmínkou :)
Doplňuji:
No tak kdyby mělo o2 něco lepšího, tak už to určitě máme.. Já jsem jen napsal co momentálně používáme a kolik to stojí. Podmínkou je určitě kredit (né paušál) a aby tam bylo volání na jedno číslo zdarma za cenu nižší, než 50 kč týdně.

Nejlepší odpověď
Prokop Buben

Dobrý den.
Bohužel neuvádíš, kolik hovorů a času mezi sebou ø provoláte, a zda je u obou podmínkou O2. To je pak těžké radit…

Pokud O2 podmínkou není (podle jistých náznakú soudím, že asi není), přešel bych k nějakému virtuálnímu či VOIP operátorovi – většina jich má volání v rámci sítě velmi levné, nebo i zdarma.

Další odpovědi
iceT

a co třeba skype?

Drap

Mám od male firmy paušál 200 kč/měsíc /jako operatora používá wodafone/ mám tam 120 minut zdarma a všechny hovory všem lidem, kteří jsou registrování u této firmy zdarma. Takže cele rodině a spoustě známým volám zcela zdarma.
Dříve jsem měl obdobný paušál přímo u wodafone platil jsem 350 + DPH a bez poplatku jsem nemohl volat nokam

WeeBear

Pokud byste měli zájem přejít oba, tak svého času, možná ještě nyní, nabízel Tesco mobile volání mezi sebou zadarmo, bylo to někdy loni. Teď je to myslím zpoplatněno, ale slušně. Zkus na to mrknout. Podmínkou je samozřejmě, že oba budete mít stejnou síť.
Doplňuji:
Mrkni na to a posuď sám.
http://tescomo­bile.cz/nabid­ka#volani

kefud

Blesk Mobil volání na jedno číslo za 1Kč, možná změna volaného 1× za měsíc.
flodur.

Jaral

Kamarádka má free tarif,já jí prozvoním a ona volá zpět.SMS píši převážně zdarma přes PC.