Zehy

Jak nejlépe zjistit u 1 Kčs 1947 Aluminium, že se nejedná o padělek?

Již sem zjistil, že se to dá poznat podle vroubkování, ale nejsem si jist a ohodnocení u numismatika něco stojí.
Doplňuji:
Tato mince má vysokou hodnotu jako originál, protože byla vícekráte padělaná

Nejlepší odpověď
Hlada

Tato mince má zanedbatelnou sběratelskou hodnotu, není proto důvod, aby ji někdo padělal. S pravděpodobností limitně se blížící jistotě máte originál.

Další odpovědi
tuCZek

Myslíš že by někdo padělal korunu,ktrá ještě nemá ani valnou cenu?