zjentek

jak nejlépe zjistím, v který konkrétní lokalitě v ČR právě teď sněží?

př: třeba Mníšek, okr. Liberec a nebo nějaká díra u Hanušovic a nebo třeba nějaký pole na jihu Brna

Nejlepší odpověď
gecco

http://mapy.in-pocasi.cz/
Mapu lze ´zvětšit´ a data jsou vcelku ´čerstvá´…
😉

Další odpovědi
www

Tuším, že podobná otázka zde již byla několikrát, ale zkus zdroj, aktualizace je po patnácti minutách.

Zdroj: radar.bourky.cz/

Pepa25

Z meteorologického radaru – zjistíš ale jen srážky (teploty máš podle předpovědi).

Funna

z metoeoradaru poznáš, že jsou nad daným územím nějaké srážky, jaké to jsou, jestli deštové, nebo sněhové poznat nelze…
jediná možnost je veřejná webkamera z dané lokality, ale i u té nelze někdy poznat, co to přesně jsou za srážky…
PS: u nás právě sněží .-)

zzzlatokopka

Já když se chci podívat jestli třeba na Bečvě sněží, tak si najedu na nějakoou vebkameru:-)))

Agneta

zjentek >>> a nebo Mníšek pod Prdy že?:DDD(fakt existuje, tedy foneticky)