Zlatý

Jak nejlépe zblbnout(ovládnout) masy, aby Vás oslavovali a uctívali?

..řekněme Hitler ..a nebo Dalajláma. A podobní rošťáci. Co vlastně udělali? To skutečně stačí řečnit bez jakéhokoliv výsledku, nežli je právě ta oddanost stáda? Takže řečnit? Mám uvěřit tomu, že bezostyšná mluva mi dopomůže k ovládání planety, nezávisle na mém charakteru, soudnosti, atp.?
Doufám, že prosté otázce rozumí i ti komplikovaní.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No - zrovna dalajlámu bych do jedný škatule s Hitlerem nestrkal...

Ale jinak jo, stačí méně přemýšlivým lidem dostateně podkuřovat, vystrašit je a současně nabídnout ochranu, slibovat hory doly (třeba Ural, Jáchymov...).
;-))

Další odpovědi:

Stříbrný

Jenom řečnit nestačí, je důležité masám říkat to, co chtějí slyšet.

Bronzový

Já doma řečním pořád a nikdo mě nebere vážně. Asi nejsem ten pravý manipulátor :(
Zmanipulovali lidské myšlení, kápli na to jak se to správně dělá. Věděli co lidi chtějí slyšet a přenášeli na ně tu správnou energii a měli tehdy sílu slova. (Zjednodušeně co si myslím - protože to, jak to vnímám, je moc složité na vysvětlování).

Stříbrný

udělej novou revoluci - lidi jsou beztak už nasratý na všechno dost, sice Tě seberou, v base seřežou ale jednou (možná) budeš prezidentem, jako ryšavý ochlasta Havel,
jednoduché, že ?

Bronzový

Musí se to prostě s lidmi "umět", jak už to zde vícekrát v příspěvcích zaznělo. Ale já bych ještě přidal - správně to načasovat! To pak můžeš mluvit třebas i pravdu. Jinak je třeba mít na paměti, že pravda je lék a jako taková má i vedlejší účinky a že za pravdu je dvojí sazba, někdy sláva, jindy vazba...
Ne každému je dáno umění zblbnout masy. Tato schopnost je určitým darem, jakož i jiná nadání a obecný návod na to neexistuje (naštěstí).

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

chacharko, jednou budeš mít velkej vliv, to se pozná ;)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.