Dodopolasek

Jak nejlépe zaběhnout motor na novém křovinořezu?

Jsem v tomto absolutně laik a nevím ani co se tím myslí. prosím polopatistický návod a radu, moc díky.

Nejlepší odpověď
fira

Jako u mot pily.2 nebo 3 nádrže tak na 75% otáček a pak můžeš sekat na plný plyn.Asi máš dvoutakt tak nesmíš zapomínat míchat benzín s olejem.Míchá se 1 ku 50.Tzn na 50 l benzínu 1 l oleje.Benzín natural 95 a olej si kup stihl nebo husqvarna.Pokud budeš potřebovat ještě něakou radu tak mi napiš na email.