pizlicka

jak nejlepe vyuzit ornou pudu,abych nemusela sekat travu??

není oplocená,měří asi 1000metru čtverečnich.jen né orat a sadit zeleninu.děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
zzzzz

Na orné půdě stavět nesmíš, musela by si ji nejdříve vyjmout z pozemkového fondu a to je složité.
Nejlepší je, ji někomu pronajmout. Záleží v jaké je oblasti, zda je k ní příjezd, zda je na ni zdroj vody, popřípadě zda jsou v dosahu el. sítě.

Zkus si podat někde inzerát.

Další odpovědi
Lamalam

Chovat kozy či ovce.

cukrar

Vše bude o tom, jak hodně chcete pracovat. Nejlépe pronajmout. Když pořídíte živou sekačku, tedy ovce a podbná zvířata, musíte se o ně starat. Když požádáte někoho, kdo Vám to poseče a usuší, máte vyhráno. Jinak musíte alespoň 2× do roka sekat, jinak se pozemek zaplevelí.
(1000m2 není zase tak hodně, ale jak pro koho)

Zbynas

Postavit sklad a pronajímat.

Děda Louda

Najmout sekáče.

arygnoc

kúpiť dve ovce.