Avatar uživatele
bolak

Jak nejlépe vystrašit člověka co nezaplatil za zboží na inzerát, tak aby ho to donutilo zaplatit?

Máte někdo nějakej nápad? Jedná se o ženu, dle příjmení a lokality možný romský původ. Prostě nějaká mindža no.
Doplňuji:
Drap: Právě že to byla částka kolem 150,–, takže těžko s tím poliši něco udělaj. A na internetu jsem ji hledal, a žádné stížnosti na ní nebyly. Na e-maily mi neodpovídá, už je to víc jak měsíc. Nejde mi o to se jí nějak mstít, prostě jen chci aby zaplatila, tudíž jí potřebuju nějak bubu vystrašit.

Zkoušel jsem jí bombardovat mailovou urnu, nezabralo to, vím kde bydlí a zkoušel jsem jí napsat že budu příští měsíc v okolí + že se u ní stavím, nezabralo to. Plánuju jí vyhrožovat že na ní podám trestní oznámení na policajtech za podvod, ale na to asi neskočí. Teď by se mi hodil Doktor Axl a jeho zvrácená povaha a patologická záliba v psaní žalob a rozesílání jich mejlem, bohužel, kdo ví kde je mu konec. Někdo mi říkal že prej teď hraje za německou repre…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, zzzzz před 3568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Převléknout se za satana, viz video ve zdroji. Pěkně byli ti cigoši vyplašení, co? 🙂

Zdroj: http://www.li­bise.cz/2012/05/­na-slovensku-se-pry-zjevil-satan-1/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Odešli ji „výzvu k zaplacení“ se sdělením, že pokud nezaplatí do ......., předáváš vymáhání svému právníkovi k soudnímu vymáhání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ponovotny

bolaku, když u ní zazvoníš a řekneš „jdu si pro ty prachy“ tak se pos.re strachy. A ldyž ne tak když se ti podaří utéct tak můžeš na netu dát dohromady nějakou proticikánskou aktivitu ;)
Doplňuji:
pes který štěká nekouše ;) to už cikáni dávno ví ;) sedni na bus a dojeď tam vona povolí ;)
..... a nerouhej se ;) nebo se mi vo něm bude zase zdát ;)

Upravil/a: ponovotny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tencosepta

Když víš kde bydlí, tak ji „přátelsky“ navštiv s několika plešatými kamarády, kteří ji milerádi vysvětlí, že platit se musí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Takové lidi nevystrašíš. Nejlépe podat trestní oznámení, dá se předpokládat, že takovéto typy mají toho více, tak je naděje, že jim to sečtou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Aleshi
cigoši si jen vymejšlej, aby byli v TV a
zajímaví jen se předváděj před kamerou !!

před 3567 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

až tam pojedeš nezapomeň polštář ;)

před 3568 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

stejně je to divný žes to neposlal na dobírku… copak to bylo za zboží?

před 3568 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

a jsou i lidi kteří když tam pojedou s tebou tak vám to hodí i na cestovní výlohy ;)

před 3568 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek