bolak

Jak nejlépe vystrašit člověka co nezaplatil za zboží na inzerát, tak aby ho to donutilo zaplatit?

Máte někdo nějakej nápad? Jedná se o ženu, dle příjmení a lokality možný romský původ. Prostě nějaká mindža no.
Doplňuji:
Drap: Právě že to byla částka kolem 150,–, takže těžko s tím poliši něco udělaj. A na internetu jsem ji hledal, a žádné stížnosti na ní nebyly. Na e-maily mi neodpovídá, už je to víc jak měsíc. Nejde mi o to se jí nějak mstít, prostě jen chci aby zaplatila, tudíž jí potřebuju nějak bubu vystrašit.

Zkoušel jsem jí bombardovat mailovou urnu, nezabralo to, vím kde bydlí a zkoušel jsem jí napsat že budu příští měsíc v okolí + že se u ní stavím, nezabralo to. Plánuju jí vyhrožovat že na ní podám trestní oznámení na policajtech za podvod, ale na to asi neskočí. Teď by se mi hodil Doktor Axl a jeho zvrácená povaha a patologická záliba v psaní žalob a rozesílání jich mejlem, bohužel, kdo ví kde je mu konec. Někdo mi říkal že prej teď hraje za německou repre…

Nejlepší odpověď
Alesh

Převléknout se za satana, viz video ve zdroji. Pěkně byli ti cigoši vyplašení, co? 🙂

Zdroj: http://www.li­bise.cz/2012/05/­na-slovensku-se-pry-zjevil-satan-1/

Další odpovědi
marci1

Odešli ji „výzvu k zaplacení“ se sdělením, že pokud nezaplatí do ......., předáváš vymáhání svému právníkovi k soudnímu vymáhání.

ponovotny

bolaku, když u ní zazvoníš a řekneš „jdu si pro ty prachy“ tak se pos.re strachy. A ldyž ne tak když se ti podaří utéct tak můžeš na netu dát dohromady nějakou proticikánskou aktivitu ;)
Doplňuji:
pes který štěká nekouše ;) to už cikáni dávno ví ;) sedni na bus a dojeď tam vona povolí ;)
..... a nerouhej se ;) nebo se mi vo něm bude zase zdát ;)

tencosepta

Když víš kde bydlí, tak ji „přátelsky“ navštiv s několika plešatými kamarády, kteří ji milerádi vysvětlí, že platit se musí.

Drap

Takové lidi nevystrašíš. Nejlépe podat trestní oznámení, dá se předpokládat, že takovéto typy mají toho více, tak je naděje, že jim to sečtou.

briketka10

Aleshi
cigoši si jen vymejšlej, aby byli v TV a
zajímaví jen se předváděj před kamerou !!

ponovotny

až tam pojedeš nezapomeň polštář ;)

ponovotny

stejně je to divný žes to neposlal na dobírku… copak to bylo za zboží?

ponovotny

a jsou i lidi kteří když tam pojedou s tebou tak vám to hodí i na cestovní výlohy ;)