Pecka

Jak nejlépe vydělat peníze

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak třeba prací.

Další odpovědi
Děda Louda

Miroslavstova odpověď je legrační.

Hlada

Na to není jednoznačná odpověď. Obecně je potřeba nedělat takovou práci, kvůli které člověk pak nemá čas si peníze vydělat.

anonym

Kandidovat v příštích volbách a nebo nakupovat paliva a neodvádět daně.To je dnes u nás móda.

franku

Práci se jen užívíš,ale nezbohatneš.Hledej jiný způsob.

Michal Kole

Investováním na burze. Podrobnosti nevím, ale zdá se mi to dost riskantní.

BandiOl

Vždy záleží na tom, co jste ochotná pro to udělat. Pokud chcete pracovat v souladu s českými zákony, pak to bude hodně trvat, ale je to možné. Jinak nejvíce peněz je ve finančnictví (pojistky, banky, půjčky), medikamentech, nemovitostech a v politice. Ostatní rychlé varianty jsou celkem rizikové.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/