Kric.ouwner

Jak nejlépe vyčistit troubu ???

Vytáhl jsem po dlouhé době ( 2–3 roky ) troubu z garáže která byla tak před 5 lety kupovaná jako nová ale , nevím jak je čistá tak jsem jí jednoduše zapnul na 240 stupňů a nechám jí tak na půl hodky zaplou myslíte že to bude stačit na odstraňení všech možných bakterii a nečistoty která nejdou odstraňit houbou a jarem .???…

Nejlepší odpověď
Damiana

Zkus se podívat tady. Při čištění upřímně přeji pevné nervy.

http://hobby.id­nes.cz/jak-vycistit-troubu-bez-zbytecne-driny-d99-/hobby-domov.aspx?c=A090128­_180426_hobby-domov_bma

Další odpovědi
Sůwa

Moje trouba už moc potřebovala vyčistit, ale po úvaze jsem si objednala nový sporák. Ušetřila jsem za čistič 🙂

venkovan

Ve vaně a nebo venku pod pumpou.
Tedy soudím podle toho co se ode mne vyžaduje

Tudle totiž na babském dýchánku něco říkala "ten trouba…).

terry

Dala bych do trouby i kastrolek s vodou a postříkala vnitřek přípravkem na mytí s octem.
Pro sichr :)