smoulinkaq

Jak nejlepé uchovát libeček pro pozdější využití.? Je ho dost. Děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Libeček se dá nasušit, nebo zmrazit, já ho spíš strkám do mrazáku, když se mi chce, vyhraju si s tím, nakrájím nadrobno, dám do toho udělátka na led a zaliju vodou, nebo vývarem a šup do mrazáku, stejně to dělám s petrželkou, pažitkou, koprem atd, co se zelená, strčím do mrazáku

Další odpovědi
marci1

Já si ho dávám zamrazit (pokud ho nespotřebuji ). Samozřejmě nejlepší je ale čerstvý.