bohunka1

Jak nejlépe uchovat chléb?

S čím máte nejlepší zkušenosti? Aby zůstal čerstvý a měkký.

Nejlepší odpověď
anonym

co nejdřív ho sníst,vím že hodně lidí dává pečivo i chleba do mražáku aby zústal čerstvý,nezvlhl a nezplesnivěl,já to nikdy nezkoušela držím se té první varianty,a co nesníme my dojí slepice

Další odpovědi
hanjimka

U nás teda málo kdy vydrží déle než den.Ale když mám náhodou málo tak v mrazáku je vždy pár rohlíků nebo nakrájený chleba zabalený v igelitu.Krajíc po vytažení z mrazáku je jako čerstvý a ke snězení asi za hodinu.Pokud tam dám půlku chleba v celku je to podstatně déle a občas pak zvlhne.

bobánek

Chleba dát do papirového sáčku a dát do chlebníku.A nebo to dělat tak jak to dělá Burák,koupit a snězt.