Jak nejlépe sehnat dobrého kuchaře do nové české hospody v cizině ?

Nevím kde inzerovat, všude na mne vybafne že mám zaplatit 2500 za zápis a podobně, to bych daleko nedošel. Samozřejmě rád něco zaplatím za službu ale ne za loterii. Sháním kuchaře české kuchyně do zahraničí na několik měsíců, možná déle. Kam se chodí dívat kuchaři na pracovní nabídky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Možno ma zbijú, ale dobrého kuchára českej kuchyne hľadajte v mestečkách a na dedine (tam je to pravé), nie vo veľkých mestách.
Doplňuji:
Hľadajte znamená doslovne hľadajte, nie inzerujte. Pravý kuchár varí z lásky, s radosťou, umelecky tvorí.

Další odpovědi:

Bronzový

Má vlastní zkušenost říká,že kuchaři čtou Annonci./Já také/. Tam inzerují hoteliéři. Neříkám,že jsou to vždy ti dobří,spíše cestovatelé.Jinak dobrý kuchař se získá tak,že se zjistí,kde se dobře vaří a pak se takový kuchař přeplatí.A když je to na několik měsíců,pak to zkusit mezi mladými důchodci.Např. tak si i mě,jako kuchaře, zve několik hotelů na výpomoc.

Zlatý

No, já nevím,ale shánět opravdu dobrého kuchaře "na několik měsíců,možná i déle",je dost odvážné. Dejte vědět,jak dopadnete.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Zkus to na inzerci v časopisech pro restaurace Apetit a podobně. U nás na hotelu se vždy hledal personál pouze mezi známými a na doporučení.Poptal bych se u kuchařů ve větším hotelu.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.