rtepp

jak nejlépe schudnout kolem břicha

Nejlepší odpověď
joeyk

lokalni hubnuti neni mozne, musis se proste hejbat a to minimalne 3× tydne 30–60minut (beh,plavani,ko­lo,orbitrek) + uprava jidelnicku, omezeni jednoduchych cukru (zakusky, cokolady – zde jen horkou s velkym obsahem kakaa) a ono to dycky nejak pujde jen se musi chtit ale malokdo se prekona a udela neco pro sebe a pro svoje zdravi

Další odpovědi
hanny 2

Zkuste dělat každý den tak 100sklapovaček na Ab rocketu,/to je přístroj z TopShopu/vydržte nejmíň 3měsíce,samozřejmě trochu upravit stravu,nepřejídat se,necpát se na noc!Mě to pomohlo.

gurujara

Chuck Norris doporučuje TOTALGAY – http://www.you­tube.com/watch?v=3Ys­xnWnkVsI

BandiOl

Souhlasím s joeyk. Lokální hubnutí je problém.
Je nutné změnit životní styl. Při tom sw nůžete zaměřit na posílení břišních svalů. Hlavně platí rychlé hubnutí=jojo efekt. Taže hubnout max. 1 kg týdně.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/