LEONEK

Jak nejlépe řezat sloupy VO? doistal jsem možnost si odvézt staré VO sloupy a potřeboval bych radu jak je rozpůlit,nevim

zda budu mít k dispizici řezačku nebo podobně, myslíte že by to šlo i nějakým jiným způsobem? pilkou na železo? děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

No když dokázali v Egyptě postavit pyramidy proč by jsi nenařezal pilkou na železo sloupy veřejného osvětkení. Oni neměli ani tu pilku.

Autogenem, nebo elektrodou to půjde ale rychleji !!!

Další odpovědi
kablik

VO sloupek, co to asi je???

Michal Kole

VO = veřejné osvětlení

Nejmenší prořez je na laserové pile.

Buď rozbrušovačkou nebo kyslíkovým hořákem, možná i elektrodou

Nejlépe bude na nějaké CNC pile, aby to šlo automaticky bez nutnosti tvojí fyzické práce.

Spíš jestli na tebe ve sběrně kovů nezavolají Policii, že jsi to někde ukradl.