bíbok5

jak nejlépe přetáhnout záložky z prohlížeče Google jednoho pc do záložek prohlížeče na druhém pc?

Nejlepší odpověď
nonnel

Když v Googlu klikneš v pásu záložek pravou myší, tak se ti zobrazí nabídka a tam je Správce záložek. Spusť ho a v levém horním rohu uvidíš nabídku a v ní je Exportovat do HTML. V tom druhém prohlížeči, pokud je to Google, uděláš to samé, ale dáš Importovat. Pokud ale máš rozdílné prohlížeče, tak to chce vyzkoušet.

Další odpovědi
Jsemtady

Staci se v prohlizeci prihlasit a zapnout si synchronizaci a pokud se pak prihlasis jinde tak se ti tam samy stahnou a synchronizuji dokonce vcetne otevrenych stranek atp. Jde to i na mobilu atp. Jen se prihlasit na google ucet.

bolak

„Dáš CTRL+SHIFT+O (Záložky>Správce záložek), nahoře klikneš USPOŘÁDAT>EXPOR­TOVAT DO SOUBORU. Uložíš na floppy disk, tu vložíš na druhém pc do 5,25 mechaniky, otevřeš google chrome a ten samej postup, s tím že na konci dáš IMPORT namísto EXPORT.“

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-presunout-vsechny-oblibene-zalozky-z-google-chrome-z-jednoho-pc-do-druheho