Jak nejlépe přenést soubor mezi dvěma notebooky o velikosti 50GB?

oba notebooky mají přístup na internet, jeden NB má Bluetooth, druhý ne

Nejlepší odpověď
Michal Kole

1)Koupit křížený síťový kabel např. http://beta.czc­.cz/utp-kabel-krizeny-pc-pc-kat-5e-1-m/22103/produkt

Pak Ovládací panely > Sítě a Internet > Zobraz úlohy a stav sítě > vytvořit nové připojení nebo síť hlavně povolit sdílení pevných disků

Další odpovědi
baghira

Externí disk. USB snad mají oba. Přinejhorším rozsekat na menší části a přenést např. 16GB fleškou načtyřikrát.

arygnoc

50 GB?

no to je nějaká šílenost.

ale teda:

rozsekat a pak posílat.
já tak posílám i filmy (rozsekané na cca 100 MB) přes skype za pár minut.

pokud to budete dělat častěji, oplatí se investovat do kabeláže.

eLx

řekl bych, že nejlíp ho rozdělit na řekněme 10 po 5ti GB a pak to naládovat na externí disk…