karuzo

Jak nejlépe postupovat pokud chci dovolenou v zahraničí a nemám společníka na cestu, kterého bych rád uvítal

Odpovědi
Terryle

Tak nejjednodušší je se poptat známých a přátle, jestli by si někdo nedal říct…
Nebo si zkusit hodit inzerát na nějaké cestovatelské stránky – i to může vyjít… ale osobně myslím, že je vždycky lepší jet s někým, koho trochu znáte a můžete mu věřit, to je na cestách hodně důležitý.

FOG

Ja vim,ze to neni ono.ale byl jsem na dovce o vanocich v Mexiku sam.I tak se daji zazit krasne chvile s nezapomutelnymi zazitky.
Ale jak se rika ,„ve dvouch se to lepe tahne“.
Prinejhorsim se dejte inzerat,kdyz z rodiny a znamych nikdo nemuze.

Mucillinka

Dovolená v zahraničí?? Už máš, jedu s tebou :)