Válek Petr

Jak nejlépe odstranit chloupky z pánského přirození?

Odpovědi
Drap

Můžeš se oholit, nebo odstranit hořícím zapalovačem.

dubraro

Já mám nejlepší zkušenost s epilací. Existují speciální epilační krémy pro muže. Sám sebe těžko dobře oholíš, herce v pornu holí maskér(ka).

Cenobita

Myslím, že jediná rozumná metoda je nějaký vícebřitý holící strojek – tedy běžným holením s mýdlem – tak se to dělá i v nemocnici. V žádném případě nepoužívat stříhací strojky, ty dokáží pěkně zranit.

Cenobita

Depilaci a vytrhávání bych také nedoporučoval, dosti to bolí a může se to podebrat.

Cenobita

Ještě bych upřesnil anatomii, na pánském přirození není jediný chloupek na penisu, začínají až u kořene, takže pokud zúžíme pojem pánského přirození pouze na penis, tak se vlastně chloupky odstraňovat nemusí žádné.

dubraro

Domnívám se, že varlata jsou nedílnou součástí mužského přirození 🙂 a ty se odchlupit musí. Ve skutečnosti se vyholuje také ochlupení na podbřišku, případně i celé tělo (herci v pornu).