Jak nejlépe odpovědět na inzerát s prací?

Nejlepší odpověď
Deli

Město, datum
Dobrý den,
zaujal mne Váš inzerát nabízející ........
Ráda bych se o této pozici dozvěděla víc.
Přílohou zasílám svůj profesní životopis.
S přáním hezkého dne
podpis + kontakt na vás

Další odpovědi
janesis

Napsat jako odpověď motivační neboli průvodní dopis a přiložit Váš životopis a třeba i fotku..a nejdůležitější věcí je psát bez pravopisných chyb :)

Tady máte malou nápovědu jak na motivační dopis i životopis :)
Nebo si zadejte do vyhledávače motivační dopis..je tam velké množství odkazu i na vzory:)

http://www.pra­ce.cz/poradna/prak­ticke-rady/detail/ar­ticle/jak-napsat-zivotopis-a-pruvodni-dopis/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.