DceFR

Jak nejlépe očistit (oloupat) rebarboru? Dík.

Jde o odstranění tuhých vláken, případně celého povrchu.

Nejlepší odpověď
anonym

To je jednodussi , vic nez si myslite… nahore nariznout a loupat , jde to samo a pak uvidite , co jeste zustava a postupne loupat … jak pernicek. 🙂 -iv-

Další odpovědi
hanulka11

začněte řapíky loupat odspodu jde to dobře a zůstává použitelný prostředek. Mňam dala bych si koláč s tvarohem a rebarborou u nás jsem jí ještě nyní neviděla. letos jsem si koupila sazenici, ale sklízet budu až napřesrok.

Rhapsody

Buďto jde oloupat od spodku, nebo když se špatně trhá tak na to používám klasickou škrabku na brambory a jde to taky