Adél Týna

Jak nejlépe napsat doporučení?

Dobrý den, chtěla bych si nechat napsat doporučení od lidí co jsem jim hlídala děti. Jak jej, ale správně napsat a existuje na to nějaký paragraf v zákoníku?

Nejlepší odpověď
anonym

Podívej se na netu na „pracovní hodnocení“. Je to vlastně totéž jako napsat někomu doporučení k jeho další činnosti. Hlídání dětí jde určitě přizpůsobit ke klasickému hodnocení zaměstnance. Je tam dost vzorů, ze kterých si určitě vybereš to, co se Ti bude hodit. Nezapomeň jenom upravit název z „Pracovního hodnocení“ na „Pracovní doporučení“.