lukas.zmizik

jak nejlepe na ukrajinske celniky?

vezu s busem zajezd na ukrainu. cestou sem jsme stali na hranicich 10 hodin.
penize jsme jim dali, ale pry je urazilo, ze to bylo moc a nemaji si to jak rozdelit.
taky je mozna urazilo, ze se jeden cestujici na protest svleknul do trenek..to jsem jakoby nevidel.

nevi tedy nekdo, jak nejlepe na ukrainske celniky, abychom cestou zpatky zkratili dobu na prechode…alespon o hodinu?
Doplňuji:
problem je, ze hranicni prechod si vybrat nemuzem, mame jej napsany v ata carnetu

Nejlepší odpověď
kropitko

To je těžké asi záleží na tom, na koho narazíte. Manželka tchána je ukrajinka, pokaždé když tam jela, tak zabírali dolary, když tam jela naposledy, tak nezabralo vůbec nic. Pozdrželi jí tam cca 2 dny, jelikož se u nás vdala, tak jí pořádně osolili(to je můj dohad),,,:-D
No a když jela zpátky, tak jim cpala jídlo, cigarety a už jí normálně pustili, tak těžko říct.

Nejlepší n tom je, že dolary si vzali a přesto ji nepustili.

Další odpovědi
Angie

Z Ukrajiny pocházím, nejlépe zabírají peníze, a jde tam samozřejmě o štěstí na jaké celníky narazíte. Dřív jsme měli i rozepsané jejich směny, abychom věděli v kolik hodin jet a podobně 🙂 Potom nás napadlo že bychom mohli úplně na jinou hranici. Tak už něco přes rok jezdíme přes Maďarsko, tam jsou všichni vesměs přátelský, a ani nekontrolují tolik zavazadla, jako třeba na straně se Slovenskem. Takže se to vyplatí, trochu objížďka, ale třeba dálnice v Maďarsku jsou lepší než D1. Hlavně i doma jsme mnohem rychleji